Marki własne

Produkty i usługi oferowane pod markami własnymi, czyli takie które najczęściej wytwarzane są na zamówienie dużych firm i sieci handlowych. Polska jest europejskim liderem we wzroście znaczenia marek własnych. Około 30% krajowych produktów jest sprzedawanych właśnie pod tym szyldem. Za największą część sprzedaży tych marek w Polsce odpowiadają sklepy dyskontowe, w których marki własne stanowią nawet 85% oferty. Rozwój marek własnych jest jednak obecnie priorytetem deklarowanym przez wszystkie sieci handlowe. Firma Starpap działająca w sektorze papierowych wyrobów higienicznych od 1996 roku z powodzeniem oferuje swoje produkty pod Markami Własnymi odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Z roku na rok rosnące możliwości produkcyjne pozwalają oferować coraz więcej, dobrej jakości wyrobów konsumenckich oraz instytucjonalnych dla sieci dystrybucyjnych, dyskontów i hurtowni.

WSPÓŁPRACA

Dzięki nabytemu doświadczeniu w branży higienicznej firma Starpap może zaoferować szeroką gamę produktów przygotowanych precyzyjnie pod zapotrzebowanie kontrahentów chcących oferować produkty pod marką własną.

Wyroby jakie oferuje to:

1) produkty konsumenckie

– papier toaletowy

– ręczniki kuchenne

– chusteczki higieniczne

Starpap oferuje pomoc w przygotowaniu i wykonaniu opakowań jednostkowych oraz całych linii produktowych.  Od projektu przez wykonanie matryc, produkcje folii po gotowy wyrób. Nasi projektanci proponują estetyczne i nowoczesne projekty graficzne zgodne z aktualnymi trendami na rynku. Przedstawiciele handlowi firmy zawsze służą pomocą i chętnie udzielą wszelakich szczegółowych informacji o możliwościach współpracy w sektorze Private Label.

2) produkty instytucjonalne

– papier toaletowy Jumbo

– ręczniki papierowe (Mini / Maxi)

– czyściwo

– ręczniki składane (typ V-fold)

Firma oferuje indywidualne etykiety na produkty Away From Home. Są to naklejki na których podczas produkcji umieszcza się wszelkie dane wymagane przez kontrahenta. Może to być: nazwa, kod produktu, informacje o wymiarach, kod kreskowy itd. Etykieta standardowo ma wymiar 100x132mm i jest koloru białego. Jest możliwość zaprojektowania i wydruku indywidualnych etykiet z wielokolorowym podkładem, z logiem i danymi wybranymi przez odbiorcę. Firma Starpap również sluży tutaj pomocą a dział logistyki udziela wszelkich informacji o minimach logistycznych itp.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skip to content