Linie produktowe

STARPAP CELMETTO
DOBRA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE

!!! BESTSELLER !!! NASZA NAJNOWSZA LINIA PRODUKTOWA – “Celmetto” to produkty z 2 warstwowej celulozy, warstwy klejone – zapewnia wyjątkową delikatność produktu oraz wysokie walory użytkowe i wytrzymałość. Towary dostępne w wielu konfiguracjach jak poniżej:

RĘCZNIK ZZ 2 WARSTWOWY CELULOZA

BIGROLL 80,100,120 metrów

RĘCZNIKI MINI 40,50,60 metrów

RĘCZNIKI MAXI 80,100,120 metrów

CZYŚCIWA 170,200,240 metrów


STARPAP NATURAL
EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Uniwersalne produkty do codziennego użytku w domu i poza nim. Wykonane z makulatury w kolorze szarym to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Papier toaletowy ulega szybkiemu rozkładowi, natomiast ręczniki są mocne i chłonne. Dzięki szczegółowej kontroli jakości zapewniamy dobre warunki użytkowe produktów zachowując przy tym niską cenę.


STARPAP LUXURY
WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE

To wyroby wykonane z mieszanki celulozy i selekcjonowanej makulatury o wysokiej białości, sprawdzają się idealnie tam gdzie ważny jest stosunek cena/jakość. Dzięki zawartości celulozy posiadają one bardzo dobre warunki użytkowe, Papier toaletowy jest naturalnie biały, miękki a ręczniki chłonne i wytrzymałe. Wszystko to sprawia, że są to najlepsze produkty w optymalnym przedziale cenowym.

STARPAP EXCLUSIVE
CZYSTA CELULOZA

Produkty w tej linii wykonane są z czystej celulozy, o najlepszej jakości. Białe, miękkie i delikatne w dotyku wyroby spełniają najwyższe standardy użytkowe i wizualne dając poczucie luksusu i zaspokajają wysokie wymagania higieny i komfortu użytkownikom indywidualnym jak i z sektora HoReCa. Jakość surowca, staranność wykonania i kontrola jakości w połączeniu z korzystną ceną stawia te produkty w ekskluzywnej ale dostępnej dla każdego klasie Premium.

Projekt realizowany z funduszy Europejskich
Skip to content