Linie produktowe

STARPAP CELTECO

Innowacyjna jakość papieru i wyższy komfort użytkowania

Nasza najnowsza linia produktowa – CELTECO stworzona została na potrzeby konsumenckie i sektora HoReCa. Obecnie, w skład oferty wchodzą 2 i 3-warstwowe papiery toaletowe wykonane z czystej celulozy. Zostały one wyprodukowane z wyjątkową starannością. Miękkie, puszyste i łatwo rozpuszczalne w wodzie papiery, zapewnią najwyższy komfort podczas użytkowania. W kolejnych etapach linia Celteco będzie rozszerzana o dodatkowe produkty do użytku domowego, w tym ręczniki kuchenne i ręczniki jumbo o dużej chłonności.

Cała linia CELTECO jest współfinansowana przy udziale środków unijnych z tytułu innowacyjności. Projekt po tytułem: „Wdrożenie nowej technologii produkcji papieru toaletowego o zwiększonej podatności na rozkład w roztworach wodnych” w ramach poddziałania 3.2.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Kredyt na innowacje technologiczne.

Innowacyjność tego rozwiązania polega na opracowaniu przez studentów Politechniki Gdańskiej roztworu chemicznego przyjaznego środowisku, który zwiększa rozpuszczalność papieru w wodzie. Jest to rozwiązanie wyjątkowe i nowatorskie.


STARPAP CELMETTO
DOBRA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE

LINIA PRODUKTOWA – “Celmetto” to produkty z 2 warstwowej celulozy, warstwy klejone – zapewnia wyjątkową delikatność produktu oraz wysokie walory użytkowe i wytrzymałość. Towary dostępne w wielu konfiguracjach jak poniżej:

RĘCZNIK ZZ 2 WARSTWOWY CELULOZA

BIGROLL 80,100,120 metrów

RĘCZNIKI MINI 40,50,60 metrów

RĘCNNIKI MAXI 80,100,120 metrów

CZYŚCIWA 170,200,240 metrów


STARPAP LUXURY 80
WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE

To wyroby wykonane z mieszanki celulozy i selekcjonowanej makulatury o wysokiej białości, sprawdzają się idealnie tam gdzie ważny jest stosunek cena/jakość. Dzięki zawartości celulozy posiadają one bardzo dobre warunki użytkowe, Papier toaletowy jest naturalnie biały, miękki a ręczniki chłonne i wytrzymałe. Wszystko to sprawia, że są to najlepsze produkty w optymalnym przedziale cenowym.


STARPAP NATURAL
EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Uniwersalne produkty do codziennego użytku w domu i poza nim. Wykonane z makulatury w kolorze szarym to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Papier toaletowy ulega szybkiemu rozkładowi, natomiast ręczniki są mocne i chłonne. Dzięki szczegółowej kontroli jakości zapewniamy dobre warunki użytkowe produktów zachowując przy tym niską cenę.


STARPAP EXCLUSIVE
CZYSTA CELULOZA

Produkty w tej linii wykonane są z czystej celulozy, o najlepszej jakości. Białe, miękkie i delikatne w dotyku wyroby spełniają najwyższe standardy użytkowe i wizualne dając poczucie luksusu i zaspokajają wysokie wymagania higieny i komfortu użytkownikom indywidualnym jak i z sektora HoReCa. Jakość surowca, staranność wykonania i kontrola jakości w połączeniu z korzystną ceną stawia te produkty w ekskluzywnej ale dostępnej dla każdego klasie Premium.


Skip to content