O firmie

Zajmujemy się produkcją papierów toaletowych, ręczników papierowych, wyrobów instytucjonalnych. W naszej ofercie znajdzie także ręczniki składane ZZ, chusteczki. W szerokiej gamie produktów posiadamy wyroby 1,2,3 warstwowe, szare, zielone (makulatura) , białe o różnej zawartości celulozy. Naszymi klientami są hurtownie, firmy z branży utrzymania czystości oraz sieci dystrybucyjne. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy wyrobów higienicznych – dobrze trafiliście. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Państwu profesjonalną i owocną współpracę.

Nasza firma powstała w 1996 roku i skupia obecnie ponad 50 osobowy zespół doświadczonych pracowników. Od tego czasu z roku na rok dzięki spójnej polityce zarówno jakościowej jak i indywidualnym podejściu do klienta, nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony odbiorców.

Z uwagi na starania skierowane w stronę jak najlepszej prezentacji naszych produktów, które podlegają selekcji w procesie produkcji, szczególną uwagę przywiązujemy do ich jakości.
Dobra jakość produktów idzie w parze z niskimi cenami, które gwarantują naszym klientom kompleksowość oferty oraz konkurencyjność na rynku. Staramy się również zapewnić pomoc w realizacji nietypowych zleceń, uwzględniających aktualne trendy rynkowe.

Wszystkie towary, podlegają selekcji w procesie produkcji oraz posiadają atest PANSTWOWEGO ZAKLADU HIGIENY. W trosce o środowisko naturalne wykonane są w całości z surowców przetwarzalnych.

Dzięki wdrażaniu coraz nowszych technologii i modernizacji procesów produkcyjnych, osiągamy coraz większą sprawność działań logistycznych oraz zwiększenie atrakcyjności oferty.

Ze swej strony gwarantujemy Państwu wysoką jakość naszych towarów w swojej klasie, pełną obsługę logistyczną, terminowe dostawy i produkty oferowane na rynku polskim oraz poza jego granicami z coraz większym powodzeniem już od ponad 18 lat.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, atrakcyjne promocje oraz akcje marketingowe. Przedstawiciele handlowi firmy zawsze służą pomocą w sprawach technicznych, prezentacji oraz informacji na temat zamówień i produktów.

Naszą misją jest kompleksowe zaopatrzenie klientów w higieniczne produkty papiernicze w segmentach : indywidualny oraz instytucjonalny, możliwie jak najwyższej jakości w bardzo krótkim czasie oraz miła i profesjonalna obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów w zakładce "Oferta" dziękując z góry za poświęcenie cennego czasu.

Skip to content